Bize Ulaşın
whatsapp iletişim
+-geri dön

Unox Servisi

Unox servisi olarak sürdürdüğümüz hizmetleri en kaliteli ve alanında uzman olan ekiplerden alacaksınız.

Endüstriyel üretim yapan işletmelerde önemli olan, kullanılan ekipmanın ne kadar faydalı ve profesyonel olduğudur. Çünkü müşteri ya da misafire sunulan hizmetin içeriği ancak bu şekilde sağlanabilir. Fırın da bu sürecin en önemli parçalarından biri olduğu için, Unox markası harika bir tercih olacaktır. Her türlü endüstriyel üretime uygun fırınların üretimini yapan Unox, size aradığınız performansı sağlamaktadır. İşte biz de Metropol Endüstriyel olarak, size bu tür fırınların tamir, bakım ve montajını sağlıyoruz. Unox servisi olarak da uzun yıllardır hizmet veriyoruz.

Unox Fırın Tamiri

Fırın, yiyecek üretiminde en önemli ürünlerin başında gelmekte ve fırının olmadığı bir mutfağın düşünülmesi mümkün olmamaktadır. Bu sebeple her endüstriyel mutfakta, işleve uygun bir fırının temin edilmesi gerekir. Tabii ki fırının özellikleri ve üst seviye ısısının hizmete yeterli olması da önemlidir. İşte Unox bunu sağlama noktasında harika bir marka. Size fırınlardan alabileceğiniz tüm avantajları sunmakta ve kalitesini her zaman ön plana çıkarmaktadır. Peki, fırınlar ile ilgili hangi hizmetleri sunuyoruz?

  • Ekipmanın işlevini gerçekleştirememesi ya da eksik olarak gerçekleştirmesi durumunda, tamire gereksinim duyulur. Biz de sizin için orijinal yedek parçalar ile tamir hizmeti sunarak, bu problemden kurtulmanızı sağlamaktayız.
  • Fırınlar yoğun kullanıldıklarında ya da yanlış bir işlem uygulandığında arızalanabilir. İşte bu arızaların ortaya çıkmaması için de periyodik bakımların gerçekleştirilmesi gerekir. Biz de Metropol Endüstriyel olarak, sizin için profesyonel bakım hizmetleri sunmaktayız.
  • Tamir ve bakım kadar önemli bir süreç de montajdır. Kullanılan ürün, asıl yerine uygun şekilde monte edilmediğinde, üründen performans elde etmek pek mümkün olmayacaktır. İşte bunun için de uzman ekibimiz size montaj hizmetleri sunmaktadır.

Uzun yıllardır Unox markasının özel servisliğini gerçekleştiren firmamızdan, siz de en nitelikli hizmetleri alabilirsiniz. Unox marka fırının endüstriyel boyutlardaki performansının ileri seviyede olması açısından firmamızın hizmetleri önemli bir fayda oluşturacaktır. Çünkü firmamız daima sizin memnuniyetiniz için çalışmakta, güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Fırınlar endüstriyel üretimlerin baş köşesinde yer alır ve kullanılmadığı durumlarda yiyecek üretiminde büyük kısıtlama oluşur. İşte bunun için işletmeler fırın tedariğinde kaliteden asla taviz vermek istemez. En profesyonel firmalardan ürün satın alırlar. Unox da bu firmalardan bir tanesidir. Endüstriyel fırın üretimi ve dağıtımını nitelikli şekilde gerçekleştiren bu markanın özel servisliğini bizzat yürütmekteyiz. Bu nedenle bizi tercih ederek, Unox fırınlarınızın tüm tamir, bakım ve montaj süreçlerini avantajlı hale getirebilirsiniz.

İstanbul’da Güvenilir Fırın Tamir Servisi: Metropol Endüstriyel

Yeni nesil teknolojileri hizmetlerine en iyi şekilde entegre eden firmamız, sizin için profesyonelliği sağlama noktasında son derece uzmandır. Çünkü hizmet sunduğu günden bugüne kadar sizlerle var olmuş, sizlerle var olmaya da devam edecektir. Bu nedenle sunduğumuz tüm hizmetleri en güvenilir ve kaliteli olacak şekilde ortaya koyuyoruz. Peki, bizi tercih ettiğinizde elde edeceğiniz avantajlar nelerdir?

  • %100 müşteri memnuniyeti kapsamında sunulan hizmet,
  • Uzman ekip ile gerçekleştirilen tamir, bakım ve montaj hizmetleri,
  • Kaliteden taviz verilmeden, profesyonel hizmet sunumu,
  • Hizmetlerde teknolojik ekipmanların kullanılması,
  • Orijinal yedek parçalar ile teknik desteğin sağlanması,
  • Güvenilir süreç yönetimi ve uygun fiyat avantajı, bizden hizmet aldığınızda elde edeceğiniz olanaklardan yalnızca bazılarıdır.

Metropol Endüstriyel, kendini kanıtlamış ve gelişimini devamlı sürdüren bir firma konumundadır. İstanbul’un en güvenilir teknik servislerinden biri olarak her zaman profesyonelliği ön planda tutan firmamız, size her avantajı sunacaktır. Çünkü Unox servisi olarak sürdürdüğümüz hizmetleri en profesyonellerden alacaksınız. Böylece kullandığınız endüstriyel ekipmandan hem üst düzey performans elde edecek hem de güvenilir bir hizmetten yararlanacaksınız. Siz de hizmetimizin içeriğini öğrenmek ve hizmet talebi oluşturmak isterseniz, bize günün her saatinde açık olan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.