Bize Ulaşın
whatsapp iletişim
+-geri dön

İnoksan Servisi

İnoksan servisi olarak eğitimli ve uzman çalışanlarımız ile hizmet sunuyor, kalite standartlarını daima ön planda tutuyoruz.

İşletmelerin kullandıkları endüstriyel mutfak ekipmanları, birbirinden farklı işlevlere sahiptir. Ancak işlevlerin belirli durumlarda kullanılamaması ya da yüksek performans oluşturamaması durumu ortaya çıkabilir. İşte bu durumda devreye tamir servisleri girer. Biz de Metropol Endüstriyel olarak sizin için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. İnoksan servisi olarak eğitimli ve uzman çalışanlarımız ile hizmet sunuyor, hizmetlerimizde kalite standartlarını daima ön planda tutuyoruz.

İnoksan Teknik Servisi

İnoksan, özel ve sıklıkla tercih edilen bir endüstriyel mutfak ekipmanı üreticisi ve dağıtıcısıdır. Markanın ürünleri, Türkiye ve dünyada kullanılmakta ve servisliği için pek çok firma ön planda yer almaktadır. Servisliğini sunan firmalardan bir tanesi olarak, sahip olduğunuz İnoksan marka endüstriyel mutfak ürünlerinin tüm teknik desteklerinde yanınızdayız. Firmamız bu süreçlerde ekipmanların onarımını yapmakla beraber her türlü destekte de ön plandadır. Bu nedenle aşağıdaki süreçlerde firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteyi ön planda tutarak hizmetlerini ulaştırmaktadır:

 • Orijinal Yedek Parçalar ile Tamir: Hizmetimizin bir süreci olan tamir, çok önemli kriterleri içerisinde barındırmaktadır. İşlevini yerine getiremeyen ya da tam performans sağlayamayan bir ekipmanın orijinal yedek parçalar ile tamir edilmesi, ana sorumluluklarımızdan bir tanesidir.
 • Üstün Teknoloji ile Bakım: Ekipmanların periyodik olarak bakımlarının gerçekleştirilmesi ile daha uzun süre kullanılabilmesi sağlanabilir. Bu nedenle firmamız İnoksan marka tüm ürünlerin servisliğini gerçekleştirerek, ürünlerin performanslarını artırmaktadır.
 • Üretim Tekniklerine Uygun Montaj: Ekipmanların fabrikadan çıktıktan sonra, üretim esaslarına uygun olarak montajının gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun için teknik becerisi yüksek olan çalışanlarımız ile size profesyonel montaj hizmetleri sunuyoruz.

Teknolojinin getirdiği tüm olanakları hizmetlerine entegre eden ve kaliteden asla taviz vermeyen firmamız, güvenli hizmet almanıza yardımcı olmaktadır. Bu şekilde hem ürünleriniz güvende olmakta hem de paranızı daha ekonomik kullanma şansı elde etmektesiniz.

İnoksan Endüstriyel Mutfak Özel Servisi

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan ekipmanların üretim süreçleri, işletmelerin üretim düzeylerine göre farklılaşmaktadır. Bu nedenle her talebe karşılık verebilecek, ömrü uzun olan ekipmanlar üretilir. Ancak her ekipmanda olduğu gibi endüstriyel mutfak ekipmanlarında da belirli arızalar ortaya çıkabilir. Arızaların ortaya çıkmaması ya da az çıkması için de bakım ve montaj gerekir. İşte tam bu süreçlerde yanınızda yer alarak, size aradığınız kalitede teknik servisliği sunmaktayız. Peki, İnoksan markasının hangi ürünleri için bu hizmetimizi ortaya koyuyoruz?

 • Bulaşık Yıkama Makineleri
 • Açık Büfe Ekipmanları
 • Sebze ve Hamur Hazırlama Makineleri

İstanbul’un Uzman Servisi: Metropol Endüstriyel

İstanbul’da yer alan firmalardan en doğru servisliği almak her zaman mümkün olmasa da artık Metropol Endüstriyel ile tanıştınız bile. Firmamız sizin için bu süreçleri oldukça profesyonel şekilde yürütmektedir. Hizmetlerimizde ön planda tuttuğumuz unsur uygun fiyat olurken;

 • Hizmetin türü,
 • İçeriği,
 • Sunulacağı yer,
 • Yedek parçanın türü ve ek talepler, fiyatları doğrudan etkilemektedir.

Siz de yukarıdaki kalitede bir hizmetten yararlanmak isterseniz, Metropol Endüstriyel firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız sizin için en doğru çözümleri, en yeni teknolojiler ile ortaya koymaya devam etmektedir. Bu çerçevede İnoksan servisi olarak hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak isterseniz, günün her saatinde aktif olan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 • Nötr Üniteler ve Arabalar
 • Askı Sistemleri ve İstif Rafları
 • Premium Seri Soğutucular
 • Standart Soğutucular
 • İthal Ürünler
 • Diğer Ürünler

Yukarıdaki ürün grupları ve daha pek çok ürün konusunda üretim sağlayan İnoksan, profesyonelliği ile ön plandadır. Biz de İnoksan teknik servisi olarak size tüm süreçlere uygun olarak tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Bu nedenle bizi güvenle tercih edebileceğinizi bilmenizi isteriz.

İnoksan Servisi Hizmet Bölgeleri

İnoksan markasının sahip olduğu tüm ekipmanlarının servisliğini gerçekleştirdiğimiz Metropol Endüstriyel firmamızda, kaliteden taviz verilmeden, büyük bir profesyonellikte hareket edilmektedir. Bunun için hizmet bölgelerimiz oldukça geniştir.

Metropol Endüstriyel olarak hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz. Siz de kaliteden taviz verilmeden, profesyonel ve uygun fiyatlı tamir servisliği için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız bu süreçleri İstanbul’da en iyi şekilde yöneten firmaların başında gelmektedir.