Bize Ulaşın
whatsapp iletişim
+-geri dön

Mayapaz Servisi

Mayapaz Servisi olarak alanında uzman personelimiz ile İstanbul'un her yerine teknik servis sağlıyoruz. Bize 0531 626 73 83 numaralı telefondan ulaşın.

Türk markası olan Mayapaz, 1994 yılından itibaren endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi gerçekleştirmektedir. Pek çok turizm işletmesi ve farklı sektörler için endüstriyel mutfak ekipmanlarını amaca uygun, tasarım odaklı olarak üreten Mayapaz, bu sebeple sıklıkla tercih edilmektedir. Biz de Mayapaz servisi olarak, her alanda farkımızı göstermekteyiz. Metropol Endüstriyel firmamız, Mayapaz markasının tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarının tamir, bakım ve montajını gerçekleştirerek, memnuniyeti merkez alarak hizmet vermektedir.

Mayapaz Teknik Servisi

Endüstriyel üretim gerçekleştiren mutfakların en büyük gereksinimi, yüksek üretimi karşılayacak ekipmanların sağlanmasıdır. Mutfaklarda bu gereksinimi karşılayacak ekipmanlar olduğunda, üretim aşamaları da doğru orantılı olarak olumlu etki ile karşılaşacaktır. İşte Mayapaz bunu çok özenli ve profesyonel olarak sağlayan bir markadır. Bu nedenle biz de Metropol Endüstriyel olarak, markanın tüm ekipmanlarının teknik desteğini sağlamaktayız. Teknik destek sürecinde siz değerli müşterilerimize sağladığımız bazı avantajlar ise aşağıdaki gibidir:

 • Hizmetlerimizi Mayapaz markasının tüm ürünleri için sürdürmekteyiz.
 • Orijinal yedek parçalar ile garantili tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunmaktayız.
 • %100 müşteri memnuniyetine odaklı olarak, kaliteden taviz vermeden, profesyonel çalışmalar yürütmekteyiz.
 • Hizmetlerimizi alanında uzman, eğitim almış ve oryantasyon sürecinden geçmiş ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.
 • Uygun fiyat politikası belirlemekte ve buna uygun olarak hizmetlerimizi kaliteden ödün vermeden tamamlamaktayız.

Yukarıda da görüldüğü üzere, bizim için önemli olan sizin memnuniyetinizdir. Memnuniyetinizi sağlamak için de daima kaliteli hizmeti ortaya koyuyoruz. Bu nedenle siz de aradığınız nitelikte ve kalitede bir hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Metropol Endüstriyel firmamız sizin için en iyisini en uygun fiyata düşünecektir.

Mayapaz Endüstriyel Mutfak Özel Servisi

Yiyecek ve içeceklerin işletmelerde belirli bir boyutta, içerikte ve düzende çıkması için makineler ile diğer ekipmanlara ihtiyaç vardır. Bunu sağlayan da endüstriyel mutfak ekipmanlarıdır. Bu ekipmanlar daima standartlaşmayı sağlar ve insani hataları tümüyle ortadan kaldırır. Sonucunda da memnuniyet sağlanır. Ancak arızalanma durumlarında hizmetler sekteye uğrayabileceği için, bunun önüne geçilmesi gerekir. Yani tamir işleminin yapılması zorunludur. İşte bu konuda hizmetler sunan Metropol Endüstriyel firmamız, size ihtiyacınız olan hizmeti sunacaktır. Peki, hizmetlerimizi Mayapaz markasının hangi ürünleri için sürdürüyoruz?

 • Elektrikli Gazlı Fritöz
 • Buz Makineleri
 • Sebze Doğrama Makinesi
 • Sıcak ve Soğuk Servis Üniteleri
 • Bulaşık ve Bardak Yıkama Makineleri
 • Konveksiyonlu Gazlı ve Elektrikli Fırınlar
 • Kafeterya Ekipmanları

Yukarıdaki ekipmanların teknik servisliğini gerçekleştirdiğimiz firmamızda, profesyonel hizmet perspektifinde çalışmaktayız. Bu nedenle teknik ekipmanlar olmaları sebebi ile alanında uzman ekipler sayesinde profesyonel bir iş yapma süreci uygulanacaktır. Siz de bu sebeple kaliteli bir hizmet almak için bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Mayapaz Servisi Hizmet Bölgeleri

Hizmetlerimiz İstanbul’un Anadolu Yakası ve birkaç farklı bölgede sürdürülmektedir. Geniş bir hizmet bölgesi olması sebebi ile bizi tercih ettiğinizde tüm bu bölgelerde hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca firmamız alanında yüksek deneyime sahip olduğu için uzman ekiple çalışmakta, müşterileri tarafından tanınmaktadır.

Hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve ilçelerine servis sağlıyoruz. Bu bölgelerde hızlı bir hizmet sunumu ile hareket eden firmamız, yeni nesil teknolojileri hizmetlerine entegre etmektedir. Profesyonel teçhizatlar, eğitimli ekip ve iş yapma sürecini etkili hale getiren makineleri kullanarak hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul’da Güvenilir Endüstriyel Servis: Mayapaz Servisi

Tecrübemizin yüksek olması sebebi ile hizmet sunduğumuz bölgelerin tamamında ön planda yer alan bir firmayız. Müşterilerimizi memnun etmek için çalışmalar yapmamız ve kalitemizden kesinlikle taviz vermememiz sebebiyle popülerliğimizi her geçen gün arttırıyoruz. Bunun için de kalitemize ek olarak uygun fiyat avantajı sağlıyoruz. Peki, fiyatlarımızı etkileyen faktörler nelerdir?

 • Kullanılan yedek parçalar,
 • Hizmetin süresi,
 • Hizmeti gerçekleştirmek için çalışan ekip,
 • Mekân,
 • Ekipman ve ek talepler dikkate alınarak, sizin için sunduğumuz hizmetlerimizin fiyatlarını belirlemekteyiz.

Metropol Endüstriyel firmamız, sahip olduğu deneyimi en iyi şekilde hizmetlerine entegre ettiği için her geçen gün tercih edilmeye devam etmektedir. Bu nedenle Mayapaz servisi olarak size daima kaliteden ödün verilmeden, profesyonel hizmetler sunuyoruz. Çünkü her zaman sizi düşünüyoruz. Siz de sunduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, bize günün her saatinde aktif olan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.