Bize Ulaşın
whatsapp iletişim

Hakkımızda, Misyon ve Vizyonumuz

Metropol Endüstriyel Hakkında

Metropol Endüstriyel olarak sektörde 2005'den bu yana faaliyet göstermekteyiz. 15 yıllık bilgi birikimimiz ile endüstriyel mutfak sektöründe sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi bir firma olduğumuz için, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, ender firmalardan biriyiz. Metropol Endüstriyel, her geçen gün ilerleyen endüstriyel mutfak ekipmanlarının bakımı, onarımı ve tamirini alanında sürekli kendini yenileyen ekibi ile en iyi hizmeti ve güvenceyi sunarak, çözüm ortağı olmayı amaçlar.

Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Metropol Endüstriyel Hakkında
Metropol Endüstriyel Hakkında

Başta İstanbul Anadolu yakası olmak üzere, Avrupa yakası, Kocaeli, İzmit ve Gebze bölgelerine hizmet sağlıyoruz.

Endüstriyel mutfak ekipmanlarında hizmet verdiğimiz başlıca markalar: Empero, Öztiryakiler, Edesa, Fagor, Nemox, Stilea, Rinnova, Breville, İnoksan, Myco, Elektrolux, Winterhalter, Mayapaz, S2000, Arisco, Alveo, LA Cimbali, Çözüm Mutfak, Kayalar Mutfak, Portabianco, Siemens, Simag, Fiorenzato, By Kitchen, Astoria, Montini, Mypresso, Scotsman, Atalay Mutfak Ekipmanları ve daha bir çok marka endüstriyel cihazlarınızın tamir ve bakımlarını yapmaktayız.

Metropol endüstriyel olarak her yıl bir önceki yıldan daha yeni ve sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için, hep bir adım önde olmaya çaba gösteriyoruz.