info
metropolendustriyel.com
+-geri dön

Öztiryakiler Servisi

Öztiryakiler Servisi olarak, alanında uzman ekibimiz ile İstanbul ve Kocaeli bölgelerine, en uygun ve garantili olarak servis sağlıyoruz.

İstanbul’da endüstriyel mutfak ekipmanlarının tamiri, bakımı ve montajını yapan Metropol Endüstriyel firmamız, kalite ve güvenin ön planda olmasını sağlamaktadır. Öztiryakiler servisi olarak hizmet veren firmamızdan, dilediğiniz gün ve saatte hizmet alabilirsiniz. Hizmetimizi yeni nesil teknolojiler, orijinal yedek parçalar ile sunduğumuzu da bilmenizi isteriz. Bu şekilde firmamız İstanbul’da ön planda yer almakta olup, daima tercih edilmektedir.

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Özel Servisi

Pek çok sektörde kullanılan ve müşteri ile misafirlere ulaştırılan yiyecekler için arka planda önemli bir endüstriyel mutfak yatırımının olması gerekir. Eğer bu yatırım yeterli olmazsa, işletmelerin üstün performans elde etmesi mümkün olmayacaktır. Ancak kullanılan endüstriyel mutfak ekipmanlarının belirli zamanlarda arızalar ile karşı karşıya kalması da olasıdır. İşte bu durumda yanınızda yer alana Metropol Endüstriyel firmamız, size beklediğiniz kalitede servislik sunmaktadır. Peki, firmamız Öztiryakiler markasının hangi ürünlerinin servisliğini yürütmektedir?

 • Modüler Mutfaklar
 • Ana Mutfak Ekipmanları
 • Soğuk Ürünler
 • Bulaşıkhane Ekipmanları
 • Fırınlar
 • Hazırlık Makineleri
 • Nötr Üniteler
 • Açık Büfe ve Servis Üniteleri
 • Çay & Kahve Ekipmanları
 • Cafe & Bar Ekipmanları
 • Setüstü Mutfak Ekipmanları
 • Pastane Ekipmanları

Sizin için ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri sağlayan Öztiryakiler, farkını ekipmanları ile göstermektedir. Bu nedenle biz de Öztiryakiler marka endüstriyel mutfak ekipmanları karşısında talep edeceğiniz tamir, bakım ve montaj hizmetlerinde yanınızda yer alıyoruz. Ayrıca hizmetlerimizi alanında uzman çalışanlarımız ile sunuyoruz. Bu nedenle güveni ve kaliteyi bir arada elde etmiş oluyorsunuz.

Öztiryakiler Teknik Servisi

Endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi ve dağıtımında bir marka konumunda olan Öztiryakiler, kaliteyi uygun fiyat eşliğinde sunmaktadır. Biz de Öztiryakiler markasının ürünlerine yakışır hizmetler sunarak yanınızda yer alıyoruz. Hizmetlerimiz tamir, bakım ve montaj süreçlerinde oluşmakla beraber, gerekli bilgi desteğinde de bizi tercih edebilirsiniz. Peki, hizmetlerimizi nasıl sunuyoruz?

 • Her ne kadar kaliteli ekipmanlar olsalar da belirli dönemlerde arızalar ortaya çıkabilir. İşte bu durumda firmamız sizin yanınızda. Kaliteli ekipmanlar ve orijinal yedek parçalar ile hizmet sunarak, sizin için güvenli hizmet ortamını oluşturuyoruz.
 • Bakım, her teknolojik üründe gerekli olan bir süreçtir. Bakımı yapılan teknolojik ürünlerin kullanım ömürleri de doğal olarak uzar. Bu çerçevede Metropol Endüstriyel olarak Öztiryakiler markasının tüm ürünleri için bakım hizmetleri sunuyoruz.
 • Montaj süreci, ürünün devamlılığı ve performansı adına çok önemli. Ürün doğru yere kurulmaz, doğru şekilde kullanılmazsa, o halde performans düşecektir. İşte biz de bunun için montaj hizmetleri ile yanınızdayız. Süreci en profesyonel şekilde yöneterek, memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Metropol Endüstriyel firmamızdan, tamir, bakım ve montaj süreçlerinde hizmet almak ister misiniz? Buna cevabınız evet ise, firmamız sizin için üst düzey hizmetlerini ortaya koyacaktır. Ayrıca hizmetlerimizi deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sunduğumuz için, profesyonellik konusunda garanti vermekteyiz.

Öztiryakiler Servisi Hizmet Bölgeleri

İstanbul’un Anadolu Yakası ve diğer çevre il ile ilçelerde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hizmet ağımızın geniş olması ve her türlü süreci içerisinde barındırması, hizmetimizdeki kaliteyi de en iyi şekilde yansıtmaktadır. Siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi İstanbul, Kocaeli ve ilçelerinde yer alan bölgelerde sunuyoruz.

Öztiryakiler markasının endüstriyel mutfak ekipmanları için profesyonel iş yapma sürecini uyguluyoruz. Bu nedenle tüm süreçler hakkında Metropol Endüstriyel firmamızdan kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

Güvenilir Servisin Adresi: Öztiryakiler Servisi

İstanbul gibi büyük şehirlerde aranılan servisi bulmak pek de kolay olmuyor. Kalitesiz hizmet sunan, profesyonellikten uzak ve fahiş fiyat uygulamaları yapan firma sayısı oldukça yüksek. İşte bunun karşısında duran ve kaliteyi ön planda tutan Metropol Endüstriyel firmamız, sizin için en doğru adres. Peki, firmamızı tercih ettiğinizde elde edeceğiniz avantajlar neler olacaktır?

 • Güvenilir servislik,
 • Kaliteli ve orijinal yedek parçalar,
 • Hızlı hizmet,
 • Profesyonellik,
 • Uzman ekip arkadaşları ve uygun fiyat avantajı, firmamızın tercih edilmesi için en önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Metropol Endüstriyel, yılların getirdiği tecrübe ile hizmet sunan bir endüstriyel mutfak ekipmanı servisidir. Pek çok markanın servisliğini yürüten firmamız, Öztiryakiler servisi olarak daima sizin yanınızdadır. Firmamızdan hizmet almak ve aradığınız kaliteye ulaşmak isterseniz, o halde bize 7/24 açık olan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.